Košík:je prázdný
bez DPH:0,00 EUR
s DPH:0,00 EUR
 Vybraný tovar
 Kontakt

  +421 903 790 605
 
 Facebook live stream
NÁŠ TIP

GOJO LTX-7 (ks)

Dávkovač mydla bezdotykový
  • Dávkovač mydla bezdotykový
  • Dávkovač mydla bezdotykový
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000009
Záruční doba
7 let
50,00 EUR bez DPH
60,00 EURCena s DPH
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Kompaktný bezdotykový dávkovač na penové mydlo GOJO LTX-7 je ideálny pre menšie priestory aj do domácností. Na tento dávkovač je poskytovaná záruka až 7 rokov! Jedna náplň má objem 700ml a obsahuje až 1000 dávok!

Inovatívna technológia GOJO SMART ELECTRONIC minimalizuje spotrebu energie a eliminuje tak potrebu vymeniť batérie v priebehu životnosti systému vo väčšine inštalácií. Veľké priehľadné plochy na dávkovači a priehľadné náplne uľahčujú kontrolu stavu náplne. Patentované náplne  si pri vyprázdňovaní zachovávajú svoj tvar a atraktívny vzhľad.

Jednoduchá inštalácia - dávkovač je možné veľmi jednoducho prilepiť na stenu pomocou samolepiacej pásky, umiestenej na zadnej strane dávkovača alebo uchytiť do vopred predvŕtaných dier.

GOJO SMART-FLEX™ náplne  - Odolný, recyklovateľný materiál PET zabezpečuje krištáľovú čistotu, pričom sa použije o 30 % menej materiálu ako pri pevnom materiáli HDPE.


GOJO SANITARY SEALED™ náplne – Hygienicky uzatvorené náplne rýchlo a ľahko zapadnú na svoje miesto, minimalizujú čas ich výmeny a zároveň chránia pred kontamináciou náplne mikroorganizmami. Dávkovač je uzamykateľný.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Varianty produktu